Hi Pedro:

I think it could be very interesting to implement price per pack.

For example:
1 -> 5 €
5 -> 4 € / unit
10 -> 3 € / unit
....

6 units would be 1 pack of 5 units to 4 € / unit + 1 unit to 5 €

Thanks!

Comments

ailgm’s picture

+1 - That would be useful.

Has anyone tried to build this yet?