Token 6.x-1.11 - en to pl translation catalogue (115 entries)

en: Comment ID
pl: Numer ID komentarza

en: Comment's node ID
pl: Numer ID segmentu komentarza

en: Comment title
pl: Tytuł komentarza

en: Comment title. WARNING - raw user input
pl: Tytuł komentarza. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: Comment body
pl: Treść komentarza

en: Comment body. WARNING - raw user input
pl: Treść komentarza. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: Comment author's user id
pl: Numer ID użytkownika, autora komentarza

en: Comment author's user name
pl: Numer ID użytkownika, autora komentarza. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
pl: Nazwa użytkownika, autora komentarza. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: Comment creation year (four digit)
pl: Rok utworzenia komentarza (cztery cyfry)

en: Comment creation year (two digit)
pl: Rok utworzenia komentarza (dwie cyfry)

en: Comment creation month (full word)
pl: Miesiąc utworzenia komentarza (całe słowo)

en: Comment creation month (abbreviated)
pl: Miesiąc utworzenia komentarza (nazwa skrócona)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
pl: Miesiąc utworzenia komentarza (dwie cyfry, dopełnione zerami)

en: Comment creation month (one or two digit)
pl: Miesiąc utworzenia komentarza (jedna lub dwie cyfry)

en: Comment creation week (two digit)
pl: Tydzień utworzenia komentarza (dwie cyfry)

en: Comment creation date (day of month)
pl: Data utworzenia komentarza (dzień miesiąca)

en: Comment creation day (full word)
pl: Dzień utworzenia komentarza (całe słowo)

en: Comment creation day (abbreviation)
pl: Dzień utworzenia komentarza (nazwa skrócona)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
pl: Dzień utworzenia komentarza (dwie cyfry, dopełnione zerami)

en: Comment creation day (one or two digit)
pl: Dzień utworzenia komentarza (jedna lub dwie cyfry)

en: Node ID
pl: Numer ID segmentu

en: Node type
pl: Typ segmentu

en: Node type (user-friendly version)
pl: Typ segmentu (nazwa przyjazna dla użytkownika)

en: Node language
pl: Język segmentu

en: Node title
pl: Tytuł segmentu

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowany tytuł segmentu. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: Node author's user id
pl: Numer ID użytkownika, autora segmentu

en: Node author's user name
pl: Nazwa użytkownika, autora segmentu

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
pl: Nazwa użytkownika, autora segmentu. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: Node author's e-mail.
pl: e-mail użytkownika, autora segmentu

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
pl: e-mail użytkownika, autora segmentu. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: Name of top taxonomy term
pl: Nazwa głównego terminu taksonomii

en: Unfiltered name of top taxonomy term. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowana nazwa głównego terminu taksonomii. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: ID of top taxonomy term
pl: Numer ID głównego terminu taksonomii

en: Name of top term's vocabulary
pl: Nazwa głównego słownika terminu taksonomii

en: Unfiltered name of top term's vocabulary. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowana nazwa głównego słownika terminu taksonomii. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: ID of top term's vocabulary
pl: Numer ID głównego słownika terminu taksonomii

en: Node creation year (four digit)
pl: Rok utworzenia segmentu (cztery cyfry)

en: Node creation year (two digit)
pl: Rok utworzenia segmentu (dwie cyfry)

en: Node creation month (full word)
pl: Miesiąc utworzenia segmentu (całe słowo)

en: Node creation month (abbreviated)
pl: Miesiąc stworzenia segmentu (nazwa skrócona)

en: Node creation month (two digit, zero padded)
pl: Miesiąc utworzenia segmentu (dwie cyfry, dopełnione zerami)

en: Node creation month (one or two digit)
pl: Miesiąc utworzenia segmentu (jedna lub dwie cyfry)

en: Node creation week (two digit)
pl: Tydzień utworzenia segmentu (dwie cyfry)

en: Node creation date (day of month)
pl: Data utworzenia segmentu (dzień miesiąca)

en: Node creation day (full word)
pl: Dzień utworzenia segmentu (całe słowo)

en: Node creation day (abbreviation)
pl: Dzień utworzenia segmentu (nazwa skrócona)

en: Node creation day (two digit, zero-padded)
pl: Dzień utworzenia segmentu (dwie cyfry, dopełnione zerami)

en: Node creation day (one or two digit)
pl: Dzień utworzenia segmentu (jedna lub dwie cyfry)

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
pl: Wszystkie daty utworzenia segmentów mogą być również użyte z przedrostkiem "mod-"; w takim przypadku zostanie użyta data modyfikacji zamiast daty utworzenia.

en: The name of the menu the node belongs to.
pl: Nazwa menu do którego przynależy segment.

en: The name of the menu the node belongs to. WARNING - raw user input.
pl: Nazwa menu do którego przynależy segment. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
pl: Ścieżka w menu tak jak w "okruszkach" (the breadcrumb), nie zawiera Home ani [menu]. Podzielona znakami /.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowana ścieżka w menu tak jak w "okruszkach" (the breadcrumb), nie zawiera Home ani [menu]. Podzielona znakami /.

en: The text used in the menu as link text for this item.
pl: Tekst użyty w menu jako odnośnik do tego elementu.

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowany tekst użyty w menu jako odnośnik dla tego elementu. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: The title of the node's book parent.
pl: Tytuł książki będącej elementem nadrzędnym.

en: The id of the node's book parent.
pl: Numer ID książki będącej elementem nadrzędnym.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
pl: Tytuły wszystkich elementów nadrzędnych w hierarchii książki.

en: The unfiltered title of the node's book parent. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowany tytuł książki będącej elementem nadrzędnym. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: The unfiltered titles of all parents in the node's book hierarchy. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowane tytuły wszystkich elementów nadrzędnych w hierarchii książki. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: The id number of the category's parent vocabulary.
pl: Numer ID kategorii nadrzędnego słownika.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
pl: Nazwa słownika do którego należy pierwsza kategoria strony.

en: The name of the category.
pl: Nazwa kategorii.

en: The id number of the category.
pl: Numer ID kategorii.

en: The unfiltered vocabulary that the page's first category belongs to. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowana nazwa słownika do którego należy pierwsza kategoria strony. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: The unfiltered name of the category. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowana nazwa kategorii. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: User's name
pl: Nazwa użytkownika

en: User's unfiltered name. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowana nazwa użytkownika. UWAGA dane bezpośrednio od użytkownika

en: User's ID
pl: Numer ID użytkownika

en: User's email address
pl: Adres e-mail użytkownika

en: User's registration date
pl: Data rejestracji użytkownika

en: Days since the user registered
pl: Liczba dni od rejestracji użytkownika

en: User's last login date
pl: Ostatnia data logowania użytkownika

en: Days since the user's last login
pl: Liczba dni od ostatniego logowania użytkownika

en: The current date in the user's timezone
pl: Aktualna data w strefie czasowej użytkownika

en: The URL of the user's profile page.
pl: Adres URL strony profilu użytkownika.

en: The URL the user's account editing page.
pl: Adres URL strony strony edycji konta użytkownika.

en: Token
pl: Symbol

en: Replacement value
pl: Treść zastępująca

en: tokens
pl: - symbole

en: Anonymous
pl: Anonim

en: The name of the currently logged in user.
pl: Nazwa aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: The user ID of the currently logged in user.
pl: Numer ID aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: The email address of the currently logged in user.
pl: Adres e-mail aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: The url of the current Drupal website.
pl: Adres URL aktualnej witryny Drupala.

en: The name of the current Drupal website.
pl: Aktualna nazwa witryny Drupala.

en: The slogan of the current Drupal website.
pl: Hasło aktualnej witryny Drupala.

en: The mission of the current Drupal website.
pl: Misja aktualnej witryny Drupala.

en: The contact email address for the current Drupal website.
pl: Adres e-mail aktualnej witryny Drupala.

en: The current date on the site's server.
pl: Aktualna data serwera udostępniającego witrynę.

en: Display a tokenized message to the user
pl: Wyświetl użytkownikowi komunikat utworzony za pomocą symboli

en: Send tokenized e-mail
pl: Wyślij

en: Redirect to a tokenized URL
pl: Przekieruj na adres URL oparty o symbole

en: Recipient
pl: Adresat

en: The email address to which the message should be sent.
pl: Adres e-mail na który powinna zostać wysłana wiadomość.

en: Subject
pl: Tytuł

en: The subject of the message.
pl: Temat wiadomości.

en: Message
pl: Wiadomość

en: The message that should be sent.
pl: Wiadomość, która powinna być wysłana.

en: Placeholder tokens
pl: Miejsca na symbole

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
pl: Następujące symbole zamienniki mogą być użyte do wygenerowania adresu URL. Pewne symbole mogą nie być dostępne, w zależności od kontekstu w jakim działanie zautomatyzowane jest wyzwalane.

en: The message to be displayed to the current user.
pl: Wiadomość, która ma być wyświetlona bieżącemu użytkownikowi.

en: The following tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
pl: Następujące symbole zamienniki mogą być użyte w tekscie wiadomości. Pewne symbole mogą nie być dostępne, w zależności od kontekstu w jakim działanie zautomatyzowane jest wyzwalane.

en: URL
pl: Adres URL

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
pl: Adres URL, pod który przekierowuje się użytkownika. Może to być adres wewnętrzny, taki jak "node/1234", lub zewnętrzny, np. "http://drupal.org".

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
pl: Następujące symbole zamienniki mogą być użyte w adresie URL. Pewne symbole mogą nie być dostępne, w zależności od kontekstu w jakim działanie zautomatyzowane jest wyzwalane.

en: action
pl: działanie zautomatyzowane

en: Sent email to %recipient
pl: Wysłano e-mail do %recipient

en: error
pl: błąd

en: Unable to send email to %recipient
pl: Wysłanie wiadomości e-mail do adresata %recipient jest niemożliwe.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
pl: Dostarcza API do zamiany symboli na rzeczywiste dane.

en: Token actions
pl: Działania zautomatyzowane oparte o symbole

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
pl: Dostarcza rozbudowane wersje działań zautomatyzowanych jądra Drupala przy pomocy modułu Token.
