drupal (6.14) - en to nl translation catalogue (84 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: There are no menu items yet.
nl: Er zijn nog geen menuonderdelen beschikbaar.

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: edit
nl: bewerken

en: delete
nl: verwijderen

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Weight
nl: Gewicht

en: Operations
nl: Handelingen

en: Menu settings
nl: Menu instellingen

en: Path
nl: Pad

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
nl: Het pad waarnaar dit menuonderdeel verwijst. Dit kan een intern Drupal-pad zijn zoals %add-node of een externe URL zoals %drupal. Geef %front op om naar de voorpagina te verwijzen.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Menu link title
nl: Menu link titel

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
nl: De tekst van de link naar dit item, dat moet verschijnen in het menu.

en: Description
nl: Beschrijving

en: The description displayed when hovering over a menu item.
nl: De beschrijving wordt weergegeven als u met de muis boven een menuonderdeel zweeft.

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
nl: Menu-onderdelen die niet zijn ingeschakeld, worden niet in menu's weergegeven.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
nl: Wanneer dit menuonderdeel is geselecteerd en het heeft onderliggende menuonderdelen, dan zal het menu altijd uitgeklapt worden weergeven.

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: De maximale diepte voor een onderdeel en zijn onderliggende delen is !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nl: Optioneel. In het menu komen de hogere onderdelen lager en de lagere onderdelen hoger.

en: Save
nl: Opslaan

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
nl: Het menu systeem bewaard alleen systeempaden, maar gebruikt voor het tonen de URL alias. %link_path is opgelagen als %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig of voor u niet toegankelijk.

en: There was an error saving the menu link.
nl: Opslaan menu link mislukt.

en: Menu name
nl: Menunaam

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
nl: De machineleesbare naam voor dit menu. Deze tekst zal gebruikt worden om de URL van de <em>menu overzicht</em>-pagina voor dit menu op te bouwen. Deze naam mag enkel kleine letters, cijfers en koppeltekens bevatten en moet uniek zijn.

en: Title
nl: Titel

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
nl: Weet u zeker dat u het aangepaste menu %title wilt verwijderen?

en: The custom menu %title has been deleted.
nl: Het aangepaste menu %title is verwijderd.

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
nl: De naam van het menu mag enkel bestaan uit kleine letters, cijfers en liggende streepjes.

en: The menu already exists.
nl: Dit menu bestaat reeds.

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
nl: Weet u zeker dat u het aangepast menuonderdeel %item wilt verwijderen?

en: The menu item %title has been deleted.
nl: Het menuonderdeel %title is verwijderd.

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
nl: Weet u zeker dat u het onderdeel %item wil terugzetten naar de beginwaarden?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
nl: Alle aanpassingen zullen verloren gaan. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: The menu item was reset to its default settings.
nl: Het menuonderdeel is teruggezet naar de beginwaarden.

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. The following option sets the default menu in which a new link will be added.
nl: De Menu-module maakt het mogelijk om in het node-invoer- en bewerkingsformulier een menu-link naar de node aan te maken. De volgende optie bepaalt het standaardmenu waaraan een nieuwe link zal worden toegevoegd.

en: Default menu for content
nl: Standaardmenu voor inhoud

en: Choose the menu to be the default in the menu options in the content authoring form.
nl: Selecteer het menu dat in het node-invoer- en bewerkingsformulier als standaardmenu gebruikt zal worden.

en: No primary links
nl: Geen primaire links

en: Source for the primary links
nl: Bron van primaire links

en: Select what should be displayed as the primary links.
nl: Selecteer wat als primaire link dient te worden weergegeven.

en: No secondary links
nl: Geen secundaire links

en: Source for the secondary links
nl: Bron van secundaire links

en: Select what should be displayed as the secondary links. You can choose the same menu for secondary links as for primary links (currently %primary). If you do this, the children of the active primary menu link will be displayed as secondary links.
nl: Selecteer wat als secundaire link dient te worden weergegeven. Als u kiest voor secundaire links het zelfde menu kiest als voor primaire links (op dit moment %primary) dan worden de onderliggende menu-onderdelen van de primaire links als secundaire links weergegeven.

en: Deleted custom menu %title and all its menu items.
nl: Menu %title en alle bijbehorende menu-items zijn verwijderd.

en: Deleted menu item %title.
nl: Menuonderdeel %title verwijderd.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
nl[0]: <strong>Let op:</strong> menu %title bevat 1 menu-item. Dit menu-item zal worden verwijderd (door het systeem gedefinieerde menu-items worden gereset).
nl[1]: <strong>Let op:</strong> menu %title bevat @count menu-items. Deze zullen worden verwijderd (door het systeem gedefinieerde menu-items worden gereset).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
nl[0]: De menu-naam kan niet langer zijn dan 1 teken.
nl[1]: De menu-naam kan niet langer zijn dan @count tekens.

en: The menu module provides an interface to control and customize Drupal's powerful menu system. Menus are a hierarchical collection of links, or menu items, used to navigate a website, and are positioned and displayed using Drupal's flexible block system. By default, three menus are created during installation: <em>Navigation</em>, <em>Primary links</em>, and <em>Secondary links</em>. The <em>Navigation</em> menu contains most links necessary for working with and navigating your site, and is often displayed in either the left or right sidebar. Most Drupal themes also provide support for <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em>, by displaying them in either the header or footer of each page. By default, <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em> contain no menu items but may be configured to contain custom menu items specific to your site.
nl: De Menu-module biedt de mogelijkheid om het Drupal menu-systeem te beheren en in te stellen. Menu's zijn een verzameling van links (menu-onderdelen) die worden gebruikt om binnen de website te navigeren en worden met behulp van Drupal-blokken binnen een pagina gepositioneerd en weergegeven. Standaard worden tijdens installatie drie menu's aangemaakt: <em>Navigatie</em>, <em>Primaire links</em> en <em>Secundaire links</em>. Het <em>Navigatie</em>menu bevat de menu-onderdelen die nodig zijn om de website te beheren en wordt vaak in de linker of rechter zijbalk weergegeven. De meeste Drupal-templates ondersteunen <em>Primaire links</em> en <em>Secundaire links</em> en geven deze menu's in kop of voet van de pagina weer. Standaard bevatten <em>Primaire links</em> en <em>Secundaire links</em> geen menu-onderdelen, maar deze kunnen door de beheerder met website-specifieke menu-onderdelen worden gevuld.

en: The <a href="@menu">menus page</a> displays all menus currently available on your site. Select a menu from this list to add or edit a menu item, or to rearrange items within the menu. Create new menus using the <a href="@add-menu">add menu page</a> (the block containing a new menu must also be enabled on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>).
nl: De pagina <a href="@menu">menu's</a> bevat alle menu's die op de site beschikbaar zijn. Selecteer een menu om menu-onderdelen toe te voegen, te wijzingen of de volgorde van menu-onderdelen binnen het menu te veranderen. Op de pagina <a href="@add-menu">menu toevoegen</a> kunt u een menu toevoegen (Op de pagina <a href="@blocks">Blokken beheren</a> kunt u het blok dat dit menu bevat inschakelen).

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@menu">Menu module</a>.
nl: Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href="@menu">Menu-module</a>.

en: Menus are a collection of links (menu items) used to navigate a website. The menus currently available on your site are displayed below. Select a menu from this list to manage its menu items.
nl: Menu's zijn een verzameling van links (menu-onderdelen) die worden gebruikt om binnen de website te navigeren. Hier onder vindt u alle menu's die op de site beschikbaar zijn. Selecteer een menu uit de lijst om de bijbehorende menu-onderdelen te beheren.

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
nl: Geef de naam op voor een nieuw menu. Vergeet niet het nieuw aangemaakte blok in de pagina <a href="@blocks">blokbeheer</a> in te schakelen.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
nl: Om menu-onderdelen te verplaatsen klik-sleept u deze aan het handvat in de kolom <em>Menu-item</em> naar een nieuwe positie in de lijst. (U klik-sleept het blok door met de muis boven het handvatpictogram te klikken, vast te houden en de muis te verplaatsen.) Wijzigingen worden pas opgeslagen wanneer u de knop <em>Instellingen opslaan</em> onderaan de pagina aanklikt.

en: Enter the title and path for your new menu item.
nl: Titel en pad van het nieuwe menu-item invoeren.

en: Delete this menu item.
nl: Dit menu-onderdeel verwijderen.

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu. Leave blank if you do not wish to add this post to the menu.
nl: De tekst van de link naar dit item, die moet verschijnen in het menu. Leeglaten als u voor deze pagina geen menu-item wilt toevoegen.

en: administer menu
nl: menu beheren

en: Menus
nl: Menu's

en: Control your site's navigation menu, primary links and secondary links. as well as rename and reorganize menu items.
nl: Navigatiemenu, primaire en secundaire links beheren, menu-onderdelen hernoemen en menu's reorganiseren.

en: List menus
nl: Menu's weergeven

en: Add menu
nl: Menu toevoegen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Customize menu
nl: Menu aanpassen

en: List items
nl: Onderdelen weergeven

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Edit menu
nl: Menu bewerken

en: Delete menu
nl: Menu verwijderen

en: Edit menu item
nl: Menuonderdeel bewerken

en: Reset menu item
nl: Menuonderdeel terugzetten

en: Delete menu item
nl: Menuonderdeel verwijderen

en: Navigation
nl: Navigatie

en: The navigation menu is provided by Drupal and is the main interactive menu for any site. It is usually the only menu that contains personalized links for authenticated users, and is often not even visible to anonymous users.
nl: Het navigatiemenu is standaard in Drupal beschikbaar en is het centrale menu van iedere website. Het is meestal het enige menu dat voor geregistreerde gebruikers gepersonaliseerde links bevat. Het navigatiemenu is voor anonieme gebruikers gewoonlijk niet zichtbaar.

en: Primary links
nl: Primaire links

en: Primary links are often used at the theme layer to show the major sections of a site. A typical representation for primary links would be tabs along the top.
nl: Primaire links worden vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van een website weer te geven. Primaire links worden vaak bovenaan op de pagina geplaatst.

en: Secondary links
nl: Secondaire links

en: Secondary links are often used for pages like legal notices, contact details, and other secondary navigation items that play a lesser role than primary links
nl: Secundaire links worden vaak gebruikt voor bijvoorbeeld contact gegevens, disclaimer of andere secundaire navigatie gebruikt. Secundaire navigatie speelt een minder prominente rol dan de primaire navigatie.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
nl: Staat beheerders toe om het site navigatie menu aan te passen.

en: Core - optional
nl: Core - optioneel
