Image 6.x-1.0-alpha4 - Dutch translation - en to nl translation catalogue (165 entries)

en: <p>Admins may create many image nodes at once by uploading all images to a folder on the server. This upload happens outside of Drupal, usually using an FTP client.</p>
nl: <p>Beheerders kunnen verschillende afbeeldingsnodes gelijktijdig aanmaken door alle afbeeldingen te uploaden naar een map op de server. Deze upload gebeurt buiten Drupal om, gewoonlijk met een FTP cliënt.</p>

en: Allows uploading of images and creating image galleries.
nl: Laat toe om afbeeldingen te uploaden en fotoalbums te maken.

en: An image (with thumbnail). This is ideal for publishing photographs or screenshots.
nl: Een afbeelding (met miniatuurvoorbeeld). Ideaal om foto's of schermafdrukken te publiceren.

en: Image galleries can be used to organize and present groups of images. Galleries may be nested. To add a new gallery click the "add gallery" tab.
nl: Met fotoalbums organiseert en presenteert u afbeeldingen in groepen. Klik op het tabblad "album toevoegen" om een nieuw album te maken.

en: Below is a status of image module's current configuration.
nl: Onderaan is de status van de huidige configuratie van de Image module.

en: 
          <h4>Fast Mode</h4><ul>
          <li>Creates all image nodes at once without user interaction.</li>
          <li>Applies the same taxonomy term(s) to each node, thus creating a gallery.</li>
          <li>If IPTC data is present in the image, the headline and caption fields are used to populate the title and body respectively.</li>
          <li>If the image dimensions are bigger than the maximum allowed, the image is automatically scaled down.</li></ul>
nl: 
          <h4>Snelle Modus</h4><ul>
          <li>Maak alle afbeeldingnodes meteen aan zonder interventie van de gebruiker</li>
          <li>Pas dezelfde taxonomieterm(en) toe op iedere node, om zo een album aan te maken.</li>
          <li>Indien IPTC gegevens in de afbeelding beschikbaar zijn, worden de koplijn en de bijschrift velden gebruikt om, respectievelijk, de titel en de berichttekst aan te maken.</li>
          <li>Indien dimensies van de afbeelding groter zijn dan het toegelaten maximum, wordt de afbeelding automatisch gereduceerd.</li></ul>

en: 
          <h4>Slow Mode</h4><ul>
          <li>Manipulate each image individually (i.e. crop, rotate, etc.).</li>
          <li>Add custom titles, descriptions, etc.</li></ul>
nl: 
          <h4>Trage Modus</h4><ul>
          <li>Bewerk iedere afbeelding afzonderlijk (d.i. reduceer, draai, enz.).</li>
          <li>Toevoegen van titels, omschrijvingen, enz.</li></ul>

en: Allow users to upload images and to display them in shared and personal image galleries.
nl: Laat gebruikers toe om afbeeldingen te uploaden en te tonen in gemeenschappelijke en persoonlijke fotoalbums.

en: Images can be uploaded into either shared or personal galleries. Once images are uploaded they can be manipulated.  The image system will auto-generate thumbnails for all images to be used in other nodes via filters and in gallery navigation.  These settings allow you to control where images are placed, how they are displayed, and any restrictions that should be enforced.
nl: Afbeeldingen kunnen worden geüpload in gemeenschappelijke of persoonlijke albums. Eens afbeeldingen zijn geupload kunnen ze worden bewerkt. Het systeem zal zelf de miniaturen aanmaken voor alle afbeeldingen te gebruiken in andere nodes via filters en in de albumnavigatie. Deze instellingen geven u de mogelijkheid om te bepalen waar de afbeeldingen worden geplaatst, hoe zij worden weergegeven en of er bepaalde beperkingen zijn opgelegd.

en: An image you can insert into nodes, or see in image galleries.
nl: Een afbeelding die u in de nodes kunt invoegen of zien in de afbeeldingenalbums.

en: You may link to images on this site <a href="%explanation-url">using a special syntax</a>
nl: U mag naar afbeeldingen op deze site linken<a href="%explanation-url">door gebruik te maken van een speciale syntax</a>

en: Default image path
nl: Standaard pad voor afbeeldingen

en: Subdirectory in the directory "%dir" where pictures will be stored.
nl: Submap van de map "%dir" waar afbeeldingen bewaard zullen worden.

en: File paths
nl: Paden naar bestanden

en: <p>You may quickly link to image nodes using a special syntax. The image code(s) will be replaced by thumbnail linked to full size image node. Syntax: <code>[image:node_id,(left|right|top|middle|bottom|absmiddle|texttop|baseline),hspace,vspace,border]</code>. Every parameter except node_id is <em>optional</em>.</p>
nl: <p>U kan snel linken naar afbeeldingennodes door gebruik te maken van een speciale syntax.  De afbeeldingencode(s) zullen worden vervangen door miniaturen gelinkt naar de afbeeldingennode op ware grootte. Syntax: <code>[image:node_id,(links|rechts|top|midden|onder|absmiddel|teksttop|baseline),hspace,vspace,border]</code>. Elke parameter met uitzondering van node_id is <em>optioneel</em>.</p>

en: image
nl: afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Select various pixel dimensions, "thumbnail" and "preview" are required.
nl: Afmetingen in pixels, "miniatuurvoorbeeld" en "voorbeeldweergave" zijn vereist.

en: Allow users to view original image
nl: Gebruikers toelaten de originele afbeelding te zien

en: Image sizes
nl: Afmetingen afbeelding

en: Images per page
nl: Afbeeldingen per pagina

en: Sets the number of images to be displayed in a gallery page.
nl: Bepaalt het aantal afbeeldingen weer te geven op een pagina in een album.

en: Gallery settings
nl: Instellingen van het album

en: Explanation or submission guidelines
nl: Uitleg of richtlijnen om in te zenden

en: This text will be displayed at the top of the image submission form.  It is useful for helping or instructing your users.
nl: Deze tekst zal worden weergegeven bovenaan het indienformulier voor de afbeelding. Het is gemakkelijk om uw gebruikers te helpen of instructies te geven.

en: Default path for uploaded images relative to your Drupal installation; it must be writeable and visible from the web. Don't forget the slash (/) at the end.
nl: Standaard pad voor geüploadde afbeeldingen relatief t.o.v. uw Drupal installatie; het moet schrijfbaar en zichtbaar zijn van het web. Vergeet de slash (/) niet op het einde.

en: Default thumb path
nl: Standaard pad voor miniaturen

en: Default path for thumbnails relative to your Drupal installation; it must be writeable and visible from the web. Don't forget the slash (/) at the end.
nl: Standaard pad voor miniaturen relatief t.o.v. uw Drupal installatie; het moet schrijfbaar en zichtbaar zijn van het web. Vergeet de slash (/) niet op het einde.

en: Temporary image path
nl: Tijdelijk pad voor afbeeldingen

en: Path for working directory relative to your Drupal installation; it must be writeable and visible from the web. Don't forget the slash (/) at the end.
nl: Pad voor de werkmap relatief t.o.v. uw Drupal installatie; het moet schrijbaar en zichtbaar zijn van het web. Vergeet de slash (/) op het einde niet.

en: Maximum temporary image directory size
nl: Maximum grootte tijdelijke afbeeldingsmap

en: Stored images filenames
nl: Opgeslagen bestandsnamen van de afbeeldingen

en: The filename of an image stored on the server could be based on an unique random string or include the original filename. In the later case, the node id will be appended to the filename.
nl: De bestandsnaam van een afbeelding op de server kan gebaseerd zijn op een unieke random tekenreeeks of de oorspronkelijke bestandsnaam bevatten. In het laatste geval zal de node-ID  worden toegevoegd aan de bestandsnaam.

en: Default max image size
nl: Standaard max. afbeeldingsgrootte

en: Default max image resolution
nl: Standaard max. afbeeldingsresolutie

en: Example: 800x600.
nl: Voorbeeld: 800x600.

en: Default thumbnail resolution
nl: Standaard resolutie miniaturen

en: Default size of thumbnails: format will be the same as original image. Use just one dimension, and put a "x" to specify height. Examples: "100" for width of 100; "x200" for height of 200.
nl: Standaard grootte van de miniaturen: het formaat zal identiek zijn aan de oorspronkelijke afbeelding.  Gebruik alleen één dimensie en plaats een "x" om de hoogte te specifiëren.  Bijvoorbeeld: "100" voor breedte van 100; "x200" voor hoogte van 200.

en: list
nl: lijst

en: add gallery
nl: album toevoegen

en: Image library
nl: Afbeeldingenbibliotheek

en: Select the image library to be used during thumbnail generation and image manipulation.  Use ImageMagick if you can; GD produces worse thumbnails, might not support GIF and this module doesn't support image editing (rotate, crop etc) with it.
nl: Kies de te gebruiken image library gedurende de miniatuuraanmaak en de afbeelding bewerkingl. Gebruik ImageMagick iniden u kan; GD geeft slechtere miniaturen, mogelijk ondersteunt GIF niet en ondersteunt afbeeldingbewerkingen niet (draai, crop enz.).

en: Imagemagick Convert path
nl: Imagemagick Convert pad

en: Absolute path to ImageMagick convert file. Include the 'convert.exe' (or other filename) at the end. Leave it blank if you have selected GD library.
nl: Absoluut pad naar ImageMagick converteerbestand.  Neem op het einde de 'convert.exe' (of andere bestandsnaam) op. Laat het leeg indien u de GD library heeft gekozen.

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Color used to fill in background when rotating images.
nl: Kleur gebruikt om de achtergrond te vullen bij het roteren van beelden.

en: jhead path
nl: jhead pad

en: Absolute path of jhead, for EXIF parsing; blank to disable.
nl: Absoluut pad van jhead, voor EXIF ontleding; blank om uit te schakelen.

en: Gallery Navigation Vocabulary
nl: Navigatiewoordenschat album

en: One of the taxonomy vocabularies will be the navigation tree. Select it here. Make sure that a term from this vocabulary is required.
nl: Eén van de taxonomiewoordenschatten zal dienen als navigatie. Selecteer het hier. Vergewis u dat een term van deze woordenschat vereist is.

en: Gallery Thumbnails
nl: Albumminiaturen

en: Set the thumbnail to be dislayed on the gallery page.
nl: Bepaal het te tonen miniatuur op de albumpagina.

en: Specify how many rows of thumbnails in each page of the gallery.
nl: Specifieer het aantal rijen met miniaturen op iedere albumpagina.

en: Gallery Columns
nl: Kolommen van het album

en: Specify how many columns of thumbnails in each page of the gallery.
nl: Specifieer het aantal kolommen met miniaturen op iedere albumpagina.

en: Gallery Order
nl: Volgorde album

en: Order of thumbnails within a gallery. Lighter and heavier refer to weight property.
nl: Volgorde van miniaturen in een album.  Lichter en zwaarder verwijst naar de gewichteigenschap.

en: Personal Image Galleries
nl: Persoonijke afbeeldingenalbums

en: Activate/deactivate personal image galleries site-wide.  When enabled you can use the "has personal image gallery" permission to control which roles have personal galleries.
nl: Schakel in/uit de persoonlijke albums van deze site.  Indien ingeschakeld kan u de "heeft persoonlijk album" toegangsrecht gebruiken om te bepalen welke rollen persoonlijke albums hebben.

en: Personal Gallery Picture Limit
nl: Persoonlijk Album Afbeeldingslimiet

en: Set how many pictures users are allowed.
nl: Bepaal hoeveel afbeeldingen per gebruiker zijn toegelaten.

en: Uploaded file is not a valid image
nl: Upgeload bestand is geen geldige afbeelding

en: Personal Gallery Picture Limit Per Role
nl: Persoonlijk Album Afbeeldingslimiet per rol

en: Enabling this will allow for setting a maximum number of pictures per role.
nl: Dit inschakelen laat toe om per rol het maximum aantal afbeeldingen te bepalen.

en: Personal Gallery Size Limit
nl: Persoonlijk Album Limiet

en: Set a maximum number of kilobytes allowed per user.
nl: Bepaal het maximum toegelaten kilobytes per gebruiker.

en: Disable Image Caching
nl: Uitschakelen afbeeldingscaching

en: Enabling this will add random parameters to image URIs which will prevent the browser from caching.
nl: Dit aanzetten zal random parameters toevoegen aan de afbeeldings- URI's, wat voorkomt dat de browser de afbeeldingen cached.

en: image galleries
nl: afbeeldingenalbums

en: view original
nl: origineel tonen

en: images
nl: afbeeldingen

en: directory upload: slow
nl: map upload: traag

en: directory upload: fast
nl: map upload: snel

en: my image gallery
nl: mijn afbeeldingenalbum

en: Latest image
nl: Laatste afbeelding

en: Random image
nl: Willekeurige afbeelding

en: edit this image
nl: bewerk deze afbeelding

en: Edit this image.
nl: Bewerk deze afbeelding.

en: %u's image gallery
nl: %u's afbeeldingenalbum

en: View %u's image gallery.
nl: Toon %u's afbeeldingenalbum.

en: Thumbnail
nl: Miniatuurvoorbeeld

en: Image
nl: Afbeelding

en: Description
nl: Beschrijving

en: %t image gallery
nl: %t afbeeldingenalbum

en: View %t image gallery.
nl: Toon %t afbeeldingenalbum.

en: previous image
nl: vorige afbeelding

en: next image
nl: volgende afbeelding

en: Image gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: EXIF data
nl: EXIF gegevens

en: IPTC data
nl: IPTC gegevens

en: Click "Browse..." to select an image to upload.
nl: Klik "Navigeren..." om een te uploaden afbeelding te kiezen.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Weight of image used to sort thumbnails.  Heavier thumbnails will fall to the bottom of the gallery.
nl: Gewicht van de afbeelding gebruikt om de miniaturen te sorteren. Zwaardere mniaturen zullen onderaan het album verschijnen.

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: A personal image can only be seen in the user's image gallery.
nl: Een persoonlijke afbeelding kan alleen worden bekeken in het album van de gebruiker.

en: The image file you are trying to upload is too big.
nl: Het afbeeldingenbestand dat u probeert te uploaden is te groot.

en: The image file was only partially uploaded. Please try again.
nl: Het afbeeldingbestand is maar gedeeltelijk geüpload. Probeert u het opnieuw.

en: You must select an image for upload.
nl: U moet een afbeelding selecteren om up te loaden.

en: Error processing image file.
nl: Fout gedurende het bewerken van het afbeeldingbestand.

en: Uploaded file was not an image.
nl: Het geüpload bestand is geen geldige afbeelding.

en: image type '%type' is not supported.
nl: Afbeeldingstype '%type' wordt niet ondersteund.

en: The uploaded image(%ax%b) is too large (max %cx%d).
nl: De geüploadde afbeelding(%ax%b) is te groot (max %cx%d).

en: Image filter
nl: Afbeeldingenfilter

en: Image codes
nl: Afbeeldingscodes

en: When enabled, image codes will be replaced by thumb linked to real node. Syntax: [image:node_id,(left|right|top|middle|bottom|absmiddle|texttop|baseline),hspace,vspace,border]; every param but node_id is optional.
nl: Indien ingeschakeld, zullen de afbeeldingscodes vervangen worden door de miniaturen gelinkt aan de werkelijke node. Syntax: [image:node_id,(left|right|top|middle|bottom|absmiddle|texttop|baseline),hspace,vspace,border]; met uitzondering van node_id is elke parameter optioneel.

en: Cannot save image.
nl: Kan afbeelding niet opslaan.

en: Cannot delete old image.
nl: Kan oude afbeelding niet verwijderen.

en: Cannot delete old thumb.
nl: Kan oude miniatuur niet verwijderen.

en: Cannot create thumbnail. Current GD library has no read support for '%type' image format.
nl: Kan geen miniatuur aanmaken. De huidige GD library heeft ondersteuning voor '%type' afbeeldingsformaat.

en: Cannot create thumbnail. Current GD library has no support for '%type' format image creation.
nl: Kan geen miniatuur aanmaken. De huidige GD library heeft ondersteuning voor het aanmaken van '%type' afbeeldingsformaat.

en: Imagemagick: you have to set <code>convert</code> path.
nl: Imagemagick: u dient het <code>convert</code> pad te bepalen.

en: You can have at most %a images in your gallery.
nl: U kan maximum %a afbeeldingen in uw album hebben.

en: You have %a kb for your gallery.
nl: U heeft %a kb voor uw album.

en: File is too big (max %a kbytes)
nl: Bestand is te groot (max. %a kbytes)

en: Upload directory is full.
nl: Uploadmap is vol.

en: Resize/Crop
nl: Grootte wijzigen/Bijsnijden

en: keep prop
nl: behoud prop

en: Rotate
nl: Roteren

en: clockwise
nl: met de klok mee

en: background
nl: achtergrond

en: white
nl: wit

en: black
nl: zwart

en: Convert
nl: Converteer

en: Quality (1-100)
nl: Qualiteit (1-100)

en: %u's Image Gallery
nl: %u's Afbeeldingenalbum

en: Image galleries
nl: Afbeeldingenalbums

en: Access Denied
nl: Toegang geweigerd

en: There is 1 image in this album.
nl: Er is 1 afbeelding in dit album.

en: There are %a images in this album.
nl: Er zijn %a afbeeldingen in dit album.

en: There are no images in this album.
nl: Er zijn geen afbeeldingen in dit album.

en: Last updated:
nl: Laatst bijgewerkt: %date

en: Directory to scan
nl: Map om te scannen

en: The path to the directory which holds the source image files. This path should be relative to Drupal root directory - don't forget the slash (/) at the end.
nl: Het pad naar de map dat de bronafbeeldingsbestanden bevat. Dit pad moet relatief zijn t.o.v. de Drupal hoofdmap - vergeet de slash (/) op het einde niet.

en: Show resized image. Use only if you have large bandwidth.
nl: Toon de afbeelding met gewijzigde grootte. Gebruik dit alleen indien een grote bandbreedte heeft.

en: Delete images after insert
nl: Verwijder afbeeldingen na invoegen

en: If instructed, Drupal will delete all files in the above directory after creating the image nodes.
nl: Indien opgedragen zal Drupal alle bestanden verwijderen in de bovenstaande map nadat de afbeeldingsnodes zijn aangemaakt.

en: Add new gallery
nl: Album toevoegen

en: If needed, create a new term for this gallery by clicking on one of these vocabularies
nl: Indien gewenst, maak een nieuwe term aan voor dit album door een van deze woordenlijsten aan te klikken

en: Directory upload
nl: Map upload

en: is not a directory
nl: is geen map

en: is not writable. Change permissions on server
nl: is niet schrijfbaar. Verander de toegangsrechten op de server.

en: You may wish to view your new images:
nl: U wenst misschien uw nieuwe afbeeldingen te bekijken:

en: gallery
nl: album

en: is not an image.
nl: is geen afbeelding.

en: image type is not supported.
nl: afbeeldingstype wordt niet ondersteund.

en: Role
nl: Rol

en: Limit
nl: Limiet

en: Set how many pictures each role listed above is allowed. "Personal Gallery Picture Limit" will be the default value for new roles.
nl: Bepaal hoeveel afbeeldingen toegelaten zijn voor iedere bovenstaande rol. "Persoonlijk Album Afbeeldingslimiet" zal de standaard waarde worden voor de nieuwe rollen.

en: has personal image gallery
nl: heeft een persoonlijke afbeeldingsalbum

en: manipulate images
nl: behandel afbeeldingen

en: access images
nl: toegang afbeeldingen

en: create images
nl: afbeeldingen maken

en: administer images
nl: afbeeldingen beheren

en: edit gallery
nl: album bewerken

en: No galleries available
nl: Geen albums beschikbaar

en: Gallery name
nl: Naam van het album

en: The name is used to identify the gallery.
nl: De naam wordt gebruikt om het album te identificeren.

en: Last updated: %date
nl: Laatst bijgewerkt: %date

en: Posted by: %name
nl: Geplaatst door: %name

en: Unable to create %label image
nl: Het maken van %label afbeelding is mislukt

en: thumbnail
nl: miniatuurvoorbeeld

en: preview
nl: voorbeeldweergave

en: Image Galleries
nl: Afbeeldingenalbums

en: There is 1 image in this gallery | There are %count images in this gallery
nl[0]: Er is 1 afbeelding in dit album
nl[1]: Er zijn %count afbeeldingen in dit album
