Feedback 2.0 - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Feedback messages
fr: Messages de feedback

en: View feedback messages.
fr: Voir les messages de feedback.

en: Feedback form
fr: Formulaire de feedback

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
fr: Si vous apercevez un bug ou souhaitez voir une addition sur la page courante, n'hésitez pas à nous envoyer un message.

en: Send
fr: Envoyer

en: Thanks for your feedback!
fr: Merci pour le feedback!

en: Location
fr: Lieu

en: User
fr: Utilisateur

en: No feedback entries available.
fr: I'll n'y a aucun enregistrement de feedback disponible.

en: Allows site visitors and users to report issues about this site.
fr: Autorise visiteurs et utilisateurs du site à nous rapporter les problèmes à propos du site.

en: Development
fr: Développement
