Зручний і потужний: Drupal 7

Ми з гордістю представляємо Вам нашу кращу роботу – Drupal 7, зручну і потужну платформу для створення будь-яких типів сайтів: від мікросайтів та блогів до великих соціальних проектів.

Почати роботу з Drupal 7

Працює на Drupal 7:

Examiner.com Chicago Public Media Drupal Gardens SubHubLite iQmetrix Stefan Sagmeister Voxel Ipswich Brewery Left-click

Простота використання

Повністю оновлений інтерфейс спростить Ваші щоденні завдання. Було додано багато нових функцій спеціально для адміністраторів і редакторів сайту.

Більш гнучкий

Визначте структуру сайту, додаючи довільні поля до матеріалів, користувачам, коментарям і термінами. Поліпшите свій сайт за допомогою більше 800 модулів, вже доступних для Drupal 7.

Більш масштабований

Ваш сайт на Drupal 7 буде швидким, здатним обробляти велику кількість запитів завдяки поліпшеній оптимізації JavaScript і CSS і новій системі кешування.

Відкритий вихідний код

Зайдіть за програмою, залишіться в співтоваристві. Тисячі розумних і продуктивних людей працюють разом, постійно удосконалюючи Drupal, модулі, теми оформлення і сборки.

Переглянути презентацію

Дізнатися більше

Почніть з оновленою документації для Drupal 7:

Детальна інформація в розділі онлайн-документація.

Особливості

Гнучкий зміст

Довільні поля можуть бути пов'язані з різними типами вмісту, користувачами, коментарями, термінами таксономії і будь-якими іншими сутностями. Зберігайте дані в SQL, NoSQL, або в зовнішніх сховищах.

Поліпшене оформлення

Вирішуйте які дані хочете вивести і в якому місці, з новим Render API і кількома фундаментальними хуками пост-обробки. Новий модуль RDF надає семантичну веб-розмітку.

Доступність

Адміністративні інтерфейси стали більш зрозумілими. Інтерфейси стали ще простіше, щоб полегшити створення доброзичливих сайтів.

Зображення та файли

Додана вбудована підтримка вставки графіки у публікації. Генерація різних версій мініатюр, превью і стилів зображення. Публічний і приватний методи обробки файлів доступні одночасно.

Автоматизоване тестування коду

Новий фреймворк з функцією автоматичного тестування має більш ніж 30000 вбудованих тестів і дозволяє проводити безперервний контроль роботи всіх патчів ядра Drupal та розповсюджуваних спільнотою модулів.

Покращена підтримка баз даних

Новий принцип роботи з шаром бази даних забезпечує вбудовану підтримку для SQLite, MySQL/MariaDB, і PostgreSQL. Встановлення додаткових модулів дозволяє використовувати MS SQL Server, Oracle та інші бази даних.

Покращена підтримка збірок

Використовуйте інсталяційні профілі, щоб поширювати свою збірку Drupal. Нові API і крос-доменні конфігурації дозволяють максимально налаштувати код профілю установки.

Розширюваність

Завдяки величезним зусиллям співтовариства, більше 800 модулів повністю готові або знаходяться в стадії активної розробки для Drupal 7, включаючи Views, Pathauto, і WYSIWYG, і їх число щодня зростає.

Побачити Drupal 7 в дії

Drupal 7 вже використовується на сотнях сайтах. Ось деякі з них:

Вимоги

Для установки Drupal 7 вам будуть потрібні:

  • Веб-сервер: Apache (рекомендується), Nginx, Lighttpd, или Microsoft IIS
  • СКБД: MySQL 5.0.15 і вище, PostgreSQL 8.3 і вище, чи SQLite 3.x
  • Версія PHP: 5.2.4 і вище
  • Оперативна пам'ять: 32MB (для сайтів з великою кількістю використовуваних модулів може знадобитися 64 і більше MB пам'яті.)

Докладніше по системних вимогах.