Draugiška ir galinga Drupal 7

Mes didžiuojamės pristatydami mūsų geriausią darbą iki šiol - Drupal 7. Draugiška ir galinga turinio valdymo platforma, kuri leis sukurti bet kokio tipo interneto svetaines - nuo tinklaraščių, mikropuslapių iki didelių socialinių bendruomenių.

Pradėk dirbti su Drupal 7

veikia ant Drupal 7

Examiner.com Chicago Public Media Drupal Gardens SubHubLite iQmetrix Stefan Sagmeister Voxel Ipswich Brewery Left-click

Paprasčiau naudojama

Visiškai pertvarkyta administravimo aplinka, kuri leidžia lengviau atlikti kasdienius veiksmus. Dauguma patobulinimų buvo skirta specialiai svetainės kūrejams ir turinio redaktoriams.

Didesnis lankstumas

Sukurkite savitą turinio struktūrą, pridėdant laukelius turiniui, nariams, komentarams ir kitiems svetainės elementams. Išplėskite savo svetainę vienu iš 800 Drupal 7 modulių.

Didesnis išplėčiamumas

Jūsų Drupal 7 svetainė bus greita ir veiks net esant didžiuliam kiekiui auditorijos. Visa tai - dėka patobulintos Javascript ir CSS optimizacijos, geresnio kešavimo ir t.t.

Atviras kodas

Ateikite naudotis sistema, likite bendruomenės labui. Tūkstančiai protingų ir produktyvių žmonių kartu dirba tobulinant Drupal branduolį, kuriant naujus modulius, šablonus ir distribucijas.

Peržiūrėkite video pristatymą

Sužinokite daugiau

Pradėkite naudoti atnaujintą Drupal 7 dokumentaciją:

Daugiau informacijos dokumentacijoje.

Savybės

Lankstus turinys

Sukurkite savitus laukelius, kurie galės būti naudojami turinio tipams, nariams, komentarams, sistematikai ir kitiems duomenų subjektams. Saugokite šių laukelių informaciją SQL, NoSQL duomenų bazėse, arba naudokite nuotolinį saugojimą.

Paprastesnis šablono kūrimas

Render API leidžia kontroliuoti kaip ir kur informacija bus atvaizduojma ekrane, taip pat tam naudojami radikalūs pakeitimo hookai. Naujasis RDF modulis suteikia semantinę svetainės struktūrą.

Pritaikymas neįgaliesiems

Administravimas dabar yra žymiai paprastesnis. Daug sąsajos patobulinimų leidžia lengviau kurti interneto svetaines gerai pritaikytas naudojimui.

Nuotraukos ir bylos

Dabar nuotraukų valdymas yra integruotas sistemoje. Generuokite įvairių dydžių nuotraukas, pridėkite kitus nuotraukų stilius. Nuo šiol privatus failų valdymas gali būti naudojamas kartu su viešuoju.

Automatinis kodo testavimas

Naujasis automatinis testavimo karkasas, į kurį įeina 30,000 integruotų testų, leidžia atlikti testinį integracijos testavimą. Testus galite atlikti naudojant Drupal branduolio lopus (patch), taip pat visiems esamiems moduliams.

Patobulintas duomenų bazių palaikymas

Naujasis duomenų bazės sluoksnis palaiko SQLite, MySQL/MariaDB ir PostgreSQL. Jei norite naudoti MS SQL Server ar Oracle, tai turėsite instaliuoti papildomus modulius.

Geresnis distribucijų palaikymas

Platinkite Drupal naudodamiesi instaliacijos profiliais. Naujoji API ir eksportuojami nustatymai leidžia integruoti daugiau kodo.

Išplėtimas

Dėka didelių bendruomenės pastangų mes turime daugiau nei 800 Drupal 7 versijai prieinamų arba kuriamų modulių, tokių kaip Views, Pathauto, ir WYSIWYG. Nauji moduliai išleidžiami kone kasdien.

Pamatykite Drupal 7 gyvai

Jau dabar Drupal 7 sistemą naudoja šimtai interneto svetainių. Keletas pavyzdžių:

Reikalavimai

Norint įdiegti Drupal 7 jums reikės:

  • Serverio sistemos: Apache (rekomenduojama), Nginx, Lighttpd arba Microsoft IIS
  • Duomenų bazės: MySQL 5.0.15 ir naujesnė, PostgreSQL 8.3 ir naujesnė arba SQLite 3.x
  • PHP: 5.2.4 ir naujesnė
  • Atmintis: 32MB (svetainė, kuri naudoja nemažai dažnai naudojamų modulių gali reikalauti 64MB atminties arba daugiau.)

Plačiau apie reikalavimus.